XRCGB25M000F1SBCR0 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | XRCGB25M000F1SBCR0 |
Descriere | CRYSTAL 25.0MHZ SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 17 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 25 MHz ±10ppm Cristal 10pF 70 Ohms 4-SMD, Fără derivație |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | ESR (Rezistență serie echivalentă) 70 Ohms |
Prod. | Mod operare Fundamental |
Serie | Temperatură de funcționare -40°C – 105°C |
Tip MHz Crystal | Pachet/cutie |
Frecvență 25 MHz | Pachet dispozitiv furnizor 4-SMD (2x1,6) |
Stabilitate frecvență ±20ppm | Mărime/Dimensiune 0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm) |
Toleranță frecvență ±10ppm | Înălțime - Montat (Max) 0,028" (0,70mm) |
Capacitanță sarcină 10pF | Număr produs de bază |