XRCGB24M000F3N00R0
Numărul produsului DigiKey
490-12138-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-12138-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-12138-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
XRCGB24M000F3N00R0
Descriere
CRYSTAL 24.0000MHZ 6PF SMD
Descriere detaliată
24 MHz ±30ppm Cristal 6pF 150 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
XRCGB24M000F3N00R0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
150 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 85°C
Frecvență
24 MHz
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Capacitanță sarcină
6pF