XRCGB24M000F2P00R0
Numărul produsului DigiKey
490-9762-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-9762-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-9762-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
XRCGB24M000F2P00R0
Descriere
CRYSTAL 24.0000MHZ 6PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24 MHz ±20ppm Cristal 6pF 150 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
XRCGB24M000F2P00R0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
150 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
24 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2x1,6)
Stabilitate frecvență
±20ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Capacitanță sarcină
6pF