XRCGB24M000F1H00R0 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
CTS-Frequency Controls
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Abracon LLC
În stoc: 3.794
Fișă de date
Abracon LLC
ECS Inc.
24 MHz ±10ppm Cristal 6pF 80 Ohms 4-SMD, Fără derivație
XRCGB Series
Murata XRCGB-F-H Series | Digi-Key Daily
XRCGB24M000F1H00R0
Numărul produsului DigiKey
490-16116-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-16116-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
XRCGB24M000F1H00R0
Descriere
CRYSTAL 24.0000MHZ 6PF SMD
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
XRCGB24M000F1H00R0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Stare piesă
Inactual
Frecvență
24 MHz
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Capacitanță sarcină
6pF