XRCGA30M000FBA1BR0
Numărul produsului DigiKey
490-XRCGA30M000FBA1BR0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-XRCGA30M000FBA1BR0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-XRCGA30M000FBA1BR0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
XRCGA30M000FBA1BR0
Descriere
CRYSTAL 30.0MHZ SMD
Descriere detaliată
30 MHz ±15ppm Cristal 8pF 70 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
70 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență
30 MHz
Stabilitate frecvență
±45ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±15ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Capacitanță sarcină
8pF