XRCFD26M000FYQ01R0
Numărul produsului DigiKey
490-16118-2-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
XRCFD26M000FYQ01R0
Descriere
CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
Referință client
Descriere detaliată
26 MHz ±20ppm Cristal 8pF 150 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
XRCFD26M000FYQ01R0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
150 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Valori nominale
Stare piesă
Inactual
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
26 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (1,6x1,2)
Stabilitate frecvență
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,047" l (1,60mm x 1,20mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,014" (0,35mm)
Capacitanță sarcină
8pF