RCER71H334K1A2H03B
Numărul produsului DigiKey
490-12877-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RCER71H334K1A2H03B
Descriere
CAP CER 0.33UF 50V X7R RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.33 µF ±10% 50V Condensator ceramic X7R Radial
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RCER71H334K1A2H03B Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
AEC-Q200
Prod.
Aplicații
Serie
Tip montare
Ambalaj
Vrac
Pachet/cutie
Radial
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,157" L x 0,098" l (4,00mm x 2,50mm)
Capacitanță
Înălțime - Montat (Max)
0,138" (3,50mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
Tensiune - Nominală
Spațiu între derivații
0,098" (2,50mm)
Coeficient de temperatură
Stil derivații
Drept
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C