PRG15BC330MM1RC
Numărul produsului DigiKey
490-18145-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-18145-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-18145-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PRG15BC330MM1RC
Descriere
PTC RESET FUSE 30V 38MA 0402
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ceramic Siguranță resetabilă PTC 30V 38 mA Ih Montare pe suprafață 0402 (1005 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PRG15BC330MM1RC Modele
Temperatură de funcționare
-20°C – 85°C
Producător
Murata Electronics
Valori nominale
Serie
Tip montare
Montare pe suprafață
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Tip
Ceramic
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Max
30V
Grosime (Max)
0,022" (0,55mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
38 mA
Spațiu între derivații
Curent - Decuplare (It)
73 mA
Agenție de aprobare
Curent - Max
1.2 A
Număr produs de bază
Rezistență - 25°C (tipică)
33 Ohms