NXFT15XH103FEAB045
Numărul produsului DigiKey
490-NXFT15XH103FEAB045-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NXFT15XH103FEAB045
Descriere
FD
Referință client
Descriere detaliată
Termistor NTC 10k Granulă
Modele EDA/CAD
NXFT15XH103FEAB045 Modele
B25/50
3380K
Serie
3434K
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Rezistență în ohmi la 25°C
10k
Putere - Max
3 mW
Toleranță rezistență
±1%
Lungime - Conductor
1,77" (45,00mm)
Toleranță valoare B
±1%