NXFT15XH103FEAB030
Numărul produsului DigiKey
490-NXFT15XH103FEAB030-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NXFT15XH103FEAB030
Descriere
NTC TEMP SENSOR
Referință client
Descriere detaliată
Termistor NTC 10k Granulă
Modele EDA/CAD
NXFT15XH103FEAB030 Modele
B25/50
3380K
Serie
3434K
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Rezistență în ohmi la 25°C
10k
Putere - Max
3 mW
Toleranță rezistență
±1%
Lungime - Conductor
1,18" (30,00mm)
Toleranță valoare B
±1%