NXFT15WF104FEAB040
Numărul produsului DigiKey
490-NXFT15WF104FEAB040TR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-NXFT15WF104FEAB040CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-NXFT15WF104FEAB040DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NXFT15WF104FEAB040
Descriere
NTC TEMP SENSOR
Referință client
Descriere detaliată
Termistor NTC 100k Granulă
Modele EDA/CAD
NXFT15WF104FEAB040 Modele
Categorie
B25/50
4250K
Serie
4311K
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Rezistență în ohmi la 25°C
100k
Putere - Max
3 mW
Toleranță rezistență
±1%
Lungime - Conductor
1,57" (40,00mm)
Toleranță valoare B
±1%