NXFT15WF104FEAB025
Numărul produsului DigiKey
NXFT15WF104FEAB025-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NXFT15WF104FEAB025
Descriere
THERMISTOR NTC 100KOHM
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Termistor NTC 100k Granulă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NXFT15WF104FEAB025 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
B25/75
Producător
Murata Electronics
B25/85
4311K
Serie
4334K
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Putere - Max
3 mW
Rezistență în ohmi la 25°C
100k
Lungime - Conductor
0,98" (25,00mm)
Toleranță rezistență
±1%
Tip montare
Suspendat liber
Toleranță valoare B
±1%