NFZ32BW210HN11L
Numărul produsului DigiKey
490-NFZ32BW210HN11LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-NFZ32BW210HN11LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-NFZ32BW210HN11LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NFZ32BW210HN11L
Descriere
FERRITE BEAD 21 OHM 2SMD 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
21 Ohms @ 1 MHz 1 – Perlă de ferită 2-SMD, Derivație plată 1,55A 120mOhm
Modele EDA/CAD
NFZ32BW210HN11L Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
120mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,067" (1,70mm)
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Impedanță la frecvență
21 Ohms @ 1 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
1,55A