NFZ32BW210HN10L nu mai este pe stoc, iar comenzile în așteptare nu sunt disponibile momentan.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Taiyo Yuden
În stoc: 2.243
Fișă de date
21 Ohms @ 1 MHz 1 – Perlă de ferită 2-SMD, Derivație plată 1,2A 144mOhm