NFZ32BW120HN11L | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | NFZ32BW120HN11L |
Descriere | FERRITE BEAD 12 OHM 2SMD 1LN |
Referință client | |
Descriere detaliată | 12 Ohms @ 1 MHz 1 – Perlă de ferită 2-SMD, Derivație plată 1,85A 76,8mOhm |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | NFZ32BW120HN11L Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) (Max) 76,8mOhm |
Producător Murata Electronics | Valori nominale – |
Serie | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip filtru – | Înălțime (Max) 0,067" (1,70mm) |
Număr de linii 1 | Mărime/Dimensiune 0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm) |
Impedanță la frecvență 12 Ohms @ 1 MHz | Număr produs de bază |
Valoare nominală curent (Max) 1,85A |