NFZ32BW120HN11L
Numărul produsului DigiKey
490-9313-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-9313-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-9313-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NFZ32BW120HN11L
Descriere
FERRITE BEAD 12 OHM 2SMD 1LN
Referință client
Descriere detaliată
12 Ohms @ 1 MHz 1 – Perlă de ferită 2-SMD, Derivație plată 1,85A 76,8mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NFZ32BW120HN11L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
76,8mOhm
Producător
Murata Electronics
Valori nominale
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
2-SMD, Derivație plată
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Înălțime (Max)
0,067" (1,70mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Impedanță la frecvență
12 Ohms @ 1 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
1,85A