NFZ2MSD150SN10L
Numărul produsului DigiKey
490-NFZ2MSD150SN10LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-NFZ2MSD150SN10LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-NFZ2MSD150SN10LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NFZ2MSD150SN10L
Descriere
FERRITE BEAD 15 OHM 0806 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 Ohms @ 10 MHz 1 – Perlă de ferită 0806 (2016 metric) 4,4A 23mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NFZ2MSD150SN10L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
23mOhm
Producător
Murata Electronics
Valori nominale
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0806 (2016 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Înălțime (Max)
0,047" (1,20mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Impedanță la frecvență
15 Ohms @ 10 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
4,4A