NFZ18SM121SN10D
Numărul produsului DigiKey
490-16642-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-16642-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-16642-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NFZ18SM121SN10D
Descriere
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
120 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 1,25A 140mOhm
Modele EDA/CAD
NFZ18SM121SN10D Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
140mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Tip filtru
Linie semnal
Înălțime (Max)
0,037" (0,95mm)
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Impedanță la frecvență
120 Ohms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
1,25A