NFZ15SG462SN10D
Numărul produsului DigiKey
490-18369-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-18369-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-18369-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NFZ15SG462SN10D
Descriere
FERRITE BEAD 4.6 KOHM 0402 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.6 kOhms @ 900 MHz 1 – Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 270mA 1,65Ohm
Modele EDA/CAD
NFZ15SG462SN10D Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1,65Ohm
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Înălțime (Max)
0,022" (0,55mm)
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Impedanță la frecvență
4.6 kOhms @ 900 MHz
Caracteristici
Valoare nominală curent (Max)
270mA