NFZ03SG501SN10D
Numărul produsului DigiKey
490-18081-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-18081-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-18081-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NFZ03SG501SN10D
Descriere
FERRITE BEAD 500 OHM 0201 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
500 Ohms @ 900 MHz 1 – Perlă de ferită 0201 (0603 metric) 275mA 680mOhm
Modele EDA/CAD
NFZ03SG501SN10D Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
680mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Pachet/cutie
0201 (0603 metric)
Înălțime (Max)
0,013" (0,33mm)
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)
Impedanță la frecvență
500 Ohms @ 900 MHz
Caracteristici
Valoare nominală curent (Max)
275mA