NFZ03SG162SN10D
Numărul produsului DigiKey
490-18079-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-18079-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-18079-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NFZ03SG162SN10D
Descriere
FERRITE BEAD 1.6 KOHM 0201 1LN
Referință client
Descriere detaliată
1.6 kOhms @ 900 MHz 1 – Perlă de ferită 0201 (0603 metric) 180mA 1,7Ohm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NFZ03SG162SN10D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
1,7Ohm
Producător
Murata Electronics
Valori nominale
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0201 (0603 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Înălțime (Max)
0,013" (0,33mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)
Impedanță la frecvență
1.6 kOhms @ 900 MHz
Caracteristici
Valoare nominală curent (Max)
180mA