NFM31KC104R2A3L
Numărul produsului DigiKey
490-12813-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-12813-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-12813-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NFM31KC104R2A3L
Descriere
CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 100V 1206
Descriere detaliată
0.1 µF Condensator de intrare 100V 6 A 3mOhm 1206 (3216 metric), Placă pentru PC 3
Modele EDA/CAD
NFM31KC104R2A3L Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Capacitanță
0.1 µF
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Toleranță
±20%
Înălțime (Max)
0,059" (1,50mm)
Tensiune - Nominală
100V
Dimensiune filet
Curent
6 A
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
3mOhm