NFM15PC474D0G3D
Numărul produsului DigiKey
490-NFM15PC474D0G3DTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-NFM15PC474D0G3DCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-NFM15PC474D0G3DDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NFM15PC474D0G3D
Descriere
CAP FEEDTHRU 0.47UF 20% 4V 0402
Descriere detaliată
0.47 µF Condensator de intrare 4V 2 A 30mOhm 0402 (1005 metric), Placă pentru PC 3
Modele EDA/CAD
NFM15PC474D0G3D Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Capacitanță
0.47 µF
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Toleranță
±20%
Înălțime (Max)
0,020" (0,50mm)
Tensiune - Nominală
4V
Dimensiune filet
Curent
2 A
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
30mOhm