LXDC2HL18A-052 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Texas Instruments
În stoc: 0
Fișă de date
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 1,8V – – – 600mA 2,8V - 5,5V Intrare
Murata EPC New Product Discoveries with Randall Restle Episode 7
Murata LXDC2HL DC/DC Converters – Another Geek Moment
LXDC2HL18A-052
Numărul produsului DigiKey
490-5791-2-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
LXDC2HL18A-052
Descriere
DC DC CONVERTER 1.8V
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Tensiune - Ieșire 4
Prod.
Curent - Ieșire (Max)
600mA
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Caracteristici
OCP, UVLO
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip
Modul PoL neizolat
Eficiență
85%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Min)
2,8V
Pachet/cutie
Modul 4-SMD
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Mărime/Dimensiune
0,10" L x 0,08" l x 0,04" Î (2,5mm x 2,0mm x 1,1mm)