LQW43FT180M0HL
Numărul produsului DigiKey
490-LQW43FT180M0HLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-LQW43FT180M0HLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-LQW43FT180M0HLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQW43FT180M0HL
Descriere
FIXED IND 18UH 600MA 160 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
18 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 600 mA Max. 160mOhm 1812 (4532 metric) –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LQW43FT180M0HL Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 160mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
40MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
1812 (4532 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
1812
Curent - Saturație (Isat)
800mA
Mărime/Dimensiune
0,177" L x 0,126" l (4,50mm x 3,20mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,146" (3,70mm)