LQW43FT180M0HL | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | LQW43FT180M0HL |
Descriere | FIXED IND 18UH 600MA 160 MOHM |
Termen de livrare standard al producătorului | 17 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 18 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 600 mA Max. 160mOhm 1812 (4532 metric) – |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | LQW43FT180M0HL Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 160mOhm |
Prod. | Q la frecvență – |
Serie | Frecvență - Auto-rezonanță 40MHz |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale AEC-Q200 |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Tip Miez cu tambur, înfășurat | Frecvență inductanță - Test 1 MHz |
Material - Miez | Caracteristici – |
Inductanță | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±20% | Pachet/cutie 1812 (4532 metric) |
Valoare nominală curent (Amp) | Pachet dispozitiv furnizor 1812 |
Curent - Saturație (Isat) 800mA | Mărime/Dimensiune 0,177" L x 0,126" l (4,50mm x 3,20mm) |
Ecranare Ecranat | Înălțime - Montat (Max) 0,146" (3,70mm) |