LQW32FT2R2M0HL
Numărul produsului DigiKey
490-LQW32FT2R2M0HLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-LQW32FT2R2M0HLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-LQW32FT2R2M0HLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQW32FT2R2M0HL
Descriere
FIXED IND 2.2UH 1A 190 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.2 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 1 A Max. 190mOhm 1210 (3225 metric) –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 190mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
200MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
1210 (3225 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
1210
Curent - Saturație (Isat)
1A
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,098" (2,50mm)