LQW2BANR12G00L
Numărul produsului DigiKey
490-10553-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-10553-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-10553-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQW2BANR12G00L
Descriere
FIXED IND 120NH 970MA 380 MOHM
Descriere detaliată
120 nH Fără ecranare Bobinat Inductor 970 mA Max. 380mOhm 0805 (2015 metric)
Modele EDA/CAD
LQW2BANR12G00L Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 380mOhm
Prod.
Q la frecvență
57 la 250MHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
1,2GHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
150 MHz
Toleranță
±2%
Mărime/Dimensiune
0,082" L x 0,060" l (2,09mm x 1,53mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,060" (1,52mm)