LQW2BAN47NG00L
Numărul produsului DigiKey
490-10547-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-10547-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-10547-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQW2BAN47NG00L
Descriere
FIXED IND 47NH 1.25A 200 MOHM
Descriere detaliată
47 nH Fără ecranare Bobinat Inductor 1.25 A Max. 200mOhm 0805 (2015 metric)
Modele EDA/CAD
LQW2BAN47NG00L Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 200mOhm
Prod.
Q la frecvență
70 la 500MHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
1,5GHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
200 MHz
Toleranță
±2%
Mărime/Dimensiune
0,082" L x 0,060" l (2,09mm x 1,53mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,060" (1,52mm)