LQW2BAN3N6J00L
Numărul produsului DigiKey
490-16042-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-16042-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-16042-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQW2BAN3N6J00L
Descriere
FIXED IND 3.6NH 2A 50 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.6 nH Fără ecranare Bobinat Inductor 2 A Max. 50mOhm 0805 (2015 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LQW2BAN3N6J00L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 50mOhm
Prod.
Q la frecvență
75 la 1,5GHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
11,8GHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Bobinat
Frecvență inductanță - Test
250 MHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
0805 (2015 metric)
Toleranță
±5%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,082" L x 0,060" l (2,09mm x 1,53mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,060" (1,52mm)