LQW18CNR16J0HD
Numărul produsului DigiKey
490-LQW18CNR16J0HDTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-LQW18CNR16J0HDCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-LQW18CNR16J0HDDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQW18CNR16J0HD
Descriere
FIXED IND 160NH 1A 100 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
160 nH Fără ecranare Bobinat Inductor 1 A Max. 100mOhm 0603 (1608 metric) –
Modele EDA/CAD
LQW18CNR16J0HD Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 100mOhm
Frecvență - Auto-rezonanță
900MHz
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Bobinat
Frecvență inductanță - Test
10 MHz
Toleranță
±5%
Pachet dispozitiv furnizor
0603
Curent - Saturație (Isat)
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,037" (0,95mm)