LQW18CN33NJ0HD
Numărul produsului DigiKey
490-LQW18CN33NJ0HDTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-LQW18CN33NJ0HDCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-LQW18CN33NJ0HDDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQW18CN33NJ0HD
Descriere
FIXED IND 33NH 1.7A 35 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
33 nH Fără ecranare Bobinat Inductor 1.7 A Max. 35mOhm 0603 (1608 metric) –
Modele EDA/CAD
LQW18CN33NJ0HD Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 35mOhm
Frecvență - Auto-rezonanță
1,8GHz
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Bobinat
Frecvență inductanță - Test
10 MHz
Toleranță
±5%
Pachet dispozitiv furnizor
0603
Curent - Saturație (Isat)
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,037" (0,95mm)