LQW18CN33NJ00D
Numărul produsului DigiKey
490-11772-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-11772-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-11772-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQW18CN33NJ00D
Descriere
FIXED IND 33NH 1.7A 35 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
33 nH Fără ecranare Miez cu tambur, înfășurat Inductor 1.7 A Max. 35mOhm 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
LQW18CN33NJ00D Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 35mOhm
Frecvență - Auto-rezonanță
1,8GHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
10 MHz
Toleranță
±5%
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,037" (0,95mm)