LQW18CN15NJ0HD | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | LQW18CN15NJ0HD |
Descriere | FIXED IND 15NH 2.2A 25 MOHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 21 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 15 nH Fără ecranare Bobinat Inductor 2.2 A Max. 25mOhm 0603 (1608 metric) – |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | LQW18CN15NJ0HD Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 25mOhm |
Prod. | Q la frecvență – |
Serie | Frecvență - Auto-rezonanță 2GHz |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale AEC-Q200 |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Tip Bobinat | Frecvență inductanță - Test 10 MHz |
Material - Miez | Caracteristici – |
Inductanță | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±5% | Pachet/cutie 0603 (1608 metric) |
Valoare nominală curent (Amp) | Pachet dispozitiv furnizor 0603 |
Curent - Saturație (Isat) – | Mărime/Dimensiune 0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm) |
Ecranare Fără ecranare | Înălțime - Montat (Max) 0,037" (0,95mm) |