LQW18CN15NJ0HD
Numărul produsului DigiKey
490-LQW18CN15NJ0HDTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-LQW18CN15NJ0HDCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-LQW18CN15NJ0HDDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQW18CN15NJ0HD
Descriere
FIXED IND 15NH 2.2A 25 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 nH Fără ecranare Bobinat Inductor 2.2 A Max. 25mOhm 0603 (1608 metric) –
Modele EDA/CAD
LQW18CN15NJ0HD Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 25mOhm
Frecvență - Auto-rezonanță
2GHz
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Bobinat
Frecvență inductanță - Test
10 MHz
Toleranță
±5%
Pachet dispozitiv furnizor
0603
Curent - Saturație (Isat)
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,037" (0,95mm)