LQW18AN5N6D10D
Numărul produsului DigiKey
490-6901-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-6901-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-6901-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQW18AN5N6D10D
Descriere
FIXED IND 5.6NH 900MA 45 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
33 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
5.6 nH Fără ecranare Miez cu tambur, înfășurat Inductor 900 mA Max. 45mOhm 0603 (1608 metric) –
Modele EDA/CAD
LQW18AN5N6D10D Modele
Q la frecvență
38 la 250MHz
Prod.
Frecvență - Auto-rezonanță
10GHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 MHz
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Toleranță
±0,5nH
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)
Ecranare
Fără ecranare
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 45mOhm