LQW18AN4N7D00D
Numărul produsului DigiKey
490-1162-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-1162-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-1162-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQW18AN4N7D00D
Descriere
FIXED IND 4.7NH 850MA 59 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
33 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 nH Fără ecranare Miez cu tambur, înfășurat Inductor 850 mA Max. 59mOhm 0603 (1608 metric) –
Modele EDA/CAD
LQW18AN4N7D00D Modele
Q la frecvență
35 la 250MHz
Prod.
Frecvență - Auto-rezonanță
6GHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 MHz
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Toleranță
±0,5nH
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)
Ecranare
Fără ecranare
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 59mOhm