LQW18AN4N7B80D
Numărul produsului DigiKey
490-16896-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-16896-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-16896-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQW18AN4N7B80D
Descriere
FIXED IND 4.7NH 1.5A 54 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
33 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 nH Fără ecranare Miez cu tambur, înfășurat Inductor 1.5 A Max. 54mOhm 0603 (1608 metric) –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LQW18AN4N7B80D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Q la frecvență
25 la 250MHz
Prod.
Frecvență - Auto-rezonanță
10,4GHz
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Frecvență inductanță - Test
100 MHz
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Caracteristici
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Toleranță
±0,1nH
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,065" L x 0,039" l (1,65mm x 0,99mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)
Ecranare
Fără ecranare
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 54mOhm