LQP03TN4N7J02D | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | LQP03TN4N7J02D |
Descriere | FIXED IND 4.7NH 350MA 400 MOHM |
Termen de livrare standard al producătorului | 15 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 4.7 nH Fără ecranare Peliculă groasă Inductor 350 mA Max. 400mOhm 0201 (0603 metric) – |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | LQP03TN4N7J02D Modele |
Categorie | Q la frecvență 14 la 500MHz |
Prod. | Frecvență - Auto-rezonanță 4,4GHz |
Serie | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Frecvență inductanță - Test 500 MHz |
Toleranță ±5% | Pachet dispozitiv furnizor 0201 (0603 metric) |
Valoare nominală curent (Amp) | Mărime/Dimensiune 0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm) |
Curent - Saturație (Isat) – | Înălțime - Montat (Max) 0,013" (0,33mm) |
Ecranare Fără ecranare | Număr produs de bază |
Rezistență c.c. (DCR) Max. 400mOhm |