LQP03TN4N3J02D
Numărul produsului DigiKey
490-11733-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-11733-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-11733-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQP03TN4N3J02D
Descriere
FIXED IND 4.3NH 350MA 400 MOHM
Descriere detaliată
4.3 nH Fără ecranare Peliculă groasă Inductor 350 mA Max. 400mOhm 0201 (0603 metric) –
Modele EDA/CAD
LQP03TN4N3J02D Modele
Q la frecvență
14 la 500MHz
Prod.
Frecvență - Auto-rezonanță
5,3GHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
500 MHz
Toleranță
±5%
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,013" (0,33mm)
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 400mOhm