LQP03TN1N4B02D
Numărul produsului DigiKey
490-11721-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-11721-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-11721-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQP03TN1N4B02D
Descriere
FIXED IND 1.4NH 600MA 150 MOHM
Descriere detaliată
1.4 nH Fără ecranare Peliculă groasă Inductor 600 mA Max. 150mOhm 0201 (0603 metric) –
Modele EDA/CAD
LQP03TN1N4B02D Modele
Q la frecvență
14 la 500MHz
Prod.
Frecvență - Auto-rezonanță
16GHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
500 MHz
Toleranță
±0,1nH
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,013" (0,33mm)
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 150mOhm