LQP03TN18NJ02D
Numărul produsului DigiKey
490-11720-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-11720-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-11720-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQP03TN18NJ02D
Descriere
FIXED IND 18NH 200MA 800 MOHM
Descriere detaliată
18 nH Fără ecranare Peliculă groasă Inductor 200 mA Max. 800mOhm 0201 (0603 metric) –
Modele EDA/CAD
LQP03TN18NJ02D Modele
Q la frecvență
12 la 500MHz
Prod.
Frecvență - Auto-rezonanță
2,2GHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
500 MHz
Toleranță
±5%
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,013" (0,33mm)
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 800mOhm