LQP03TN18NH02D
Numărul produsului DigiKey
490-10768-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-10768-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-10768-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQP03TN18NH02D
Descriere
FIXED IND 18NH 200MA 800 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
18 nH Fără ecranare Peliculă groasă Inductor 200 mA Max. 800mOhm 0201 (0603 metric) –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LQP03TN18NH02D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Q la frecvență
12 la 500MHz
Prod.
Frecvență - Auto-rezonanță
2,2GHz
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Frecvență inductanță - Test
500 MHz
Tip
Peliculă groasă
Caracteristici
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
0201 (0603 metric)
Toleranță
±3%
Pachet dispozitiv furnizor
0201 (0603 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,013" (0,33mm)
Ecranare
Fără ecranare
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 800mOhm