LQM21PH1R5NGCD
Numărul produsului DigiKey
490-18469-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-18469-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-18469-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQM21PH1R5NGCD
Descriere
FIXED IND 1.5UH 850MA 240 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1.5 µH Ecranat Multistrat Inductor 850 mA Max. 240mOhm 0805 (2012 metric) –
Modele EDA/CAD
LQM21PH1R5NGCD Modele
Frecvență - Auto-rezonanță
45MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Toleranță
±30%
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Curent - Saturație (Isat)
800mA
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)
Ecranare
Ecranat
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 240mOhm