LQM21PH1R0NGCD
Numărul produsului DigiKey
490-18468-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-18468-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-18468-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQM21PH1R0NGCD
Descriere
FIXED IND 1UH 1A 130 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 µH Ecranat Multistrat Inductor 1 A Max. 130mOhm 0805 (2012 metric) –
Modele EDA/CAD
LQM21PH1R0NGCD Modele
Frecvență - Auto-rezonanță
50MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Toleranță
±30%
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Curent - Saturație (Isat)
900mA
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)
Ecranare
Ecranat
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 130mOhm