LQM21DH150M70L
Numărul produsului DigiKey
490-LQM21DH150M70LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-LQM21DH150M70LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-LQM21DH150M70LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQM21DH150M70L
Descriere
FIXED IND 15UH 250MA 1.235 OHM
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 µH Ecranat Multistrat Inductor 250 mA Max. 1,235Ohm 0805 (2012 metric) –
Modele EDA/CAD
LQM21DH150M70L Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 1,235Ohm
Frecvență - Auto-rezonanță
24MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
140mA
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,057" (1,45mm)