LQM21DH101M70L
Numărul produsului DigiKey
490-LQM21DH101M70LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-LQM21DH101M70LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-LQM21DH101M70LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQM21DH101M70L
Descriere
FIXED IND 100UH 160MA 4.095 OHM
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µH Ecranat Multistrat Inductor 160 mA Max. 4,095Ohm 0805 (2012 metric) –
Modele EDA/CAD
LQM21DH101M70L Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 4,095Ohm
Frecvență - Auto-rezonanță
8MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
20mA
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,057" (1,45mm)