LQM21DH100M70L
Numărul produsului DigiKey
490-18463-2-ND - Bandă și mosor (TR)
490-18463-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-18463-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQM21DH100M70L
Descriere
FIXED IND 10UH 300MA 845 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µH Ecranat Multistrat Inductor 300 mA Max. 845mOhm 0805 (2012 metric) –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LQM21DH100M70L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Q la frecvență
Prod.
Frecvență - Auto-rezonanță
27MHz
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Stare piesă
Activ
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Tip
Multistrat
Caracteristici
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
0805
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Curent - Saturație (Isat)
250mA
Înălțime - Montat (Max)
0,057" (1,45mm)
Ecranare
Ecranat
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 845mOhm