LQM18PH4R7MFRL
Numărul produsului DigiKey
490-LQM18PH4R7MFRLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-LQM18PH4R7MFRLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-LQM18PH4R7MFRLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQM18PH4R7MFRL
Descriere
FIXED IND 4.7UH 620MA 550 MOHM
Descriere detaliată
4.7 µH Ecranat Multistrat Inductor 620 mA 550mOhm 0603 (1608 metric) –
Modele EDA/CAD
LQM18PH4R7MFRL Modele
Frecvență - Auto-rezonanță
40MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Curent - Saturație (Isat)
70mA
Înălțime - Montat (Max)
0,037" (0,95mm)
Rezistență c.c. (DCR)
550mOhm