LQM18PH1R5MFRL
Numărul produsului DigiKey
490-LQM18PH1R5MFRLTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-LQM18PH1R5MFRLCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-LQM18PH1R5MFRLDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LQM18PH1R5MFRL
Descriere
FIXED IND 1.5UH 800MA 288 MOHM
Descriere detaliată
1.5 µH Ecranat Multistrat Inductor 800 mA Max. 288mOhm 0603 (1608 metric) –
Modele EDA/CAD
LQM18PH1R5MFRL Modele
Frecvență - Auto-rezonanță
100MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Curent - Saturație (Isat)
240mA
Înălțime - Montat (Max)
0,037" (0,95mm)
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 288mOhm